Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Παντως δυο φιλαρακια που εχουν με crio sport(απειραχτες) σκοτωνουν ασυλληπτα βεβαια ειναι και δυο δυνατα ντουφεκια...

άμα συνδέσω τον εξωτερικό σκληρό δίσκο που έχω το αρχείο μου με την μπενελλα, θα γεμίσει το φορουμ λαγούς ;)
 
https://www.ihunt.gr/beretta-a400-xtreme-plus/…. Από την ανταγωνίστρια οποίος θέλεις να στείλει mail ότι αυτός ο σκοπευταρας λέει παπαριες.. με αγάπη
Ο Νίκος είναι ελεύθερος να λέει ότι θέλει.
Τον αγαπάμε για αυτά που προσφέρει στην Ελλάδα και αυτό δεν αλλάζει με τίποτα.
😍
 
Last edited:
https://www.ihunt.gr/beretta-a400-xtreme-plus/…. Από την ανταγωνίστρια οποίος θέλεις να στείλει mail ότι αυτός ο σκοπευταρας λέει παπαριες.. με αγάπη
Ενταξει ρε Ηλια περα απο μπενελες μπερετες κωνους κλπ... το συγκεκριμενο ειναι ενα διαφημιστικο βιντεακι που προσωπικα εμενα δε μου λεει απολυτως τιποτα... αν κατσω διπλα του σε ενα κυνηγι με το συγκεκριμενο οπλο και δω με τα ματια μου αποστασεις φυσιγγια ντουφεκιες καιρικες συνθηκες τοτε κατι γινεται...
 
Ενταξει ρε Ηλια περα απο μπενελες μπερετες κωνους κλπ... το συγκεκριμενο ειναι ενα διαφημιστικο βιντεακι που προσωπικα εμενα δε μου λεει απολυτως τιποτα... αν κατσω διπλα του σε ενα κυνηγι με το συγκεκριμενο οπλο και δω με τα ματια μου αποστασεις φυσιγγια ντουφεκιες καιρικες συνθηκες τοτε κατι γινεται...

Και γω με ΜΠΕΡΕΤΑ κυνηγαω....Αλλα παρωπιδες δεν φοραω...
Και που να δεις τι ''στολισμα'' θα της εκανα εγω....εαν εβγαζα το ψωμακι μου απο τετοια διαφημηστικα βιντεο !!
 
Όπλο με κώνο πάνω από 5cm και όπλο με κώνο μικρότερο από 2cm με το υπερφυσίγγι MB Long range #6 (@outlander 🤣) με kicks buck kicker που βγήκε από το ένα όπλο και βίδωσε στο άλλο, με περίπου τον ίδιο αλλά μη μετρημένο αυλό, έδωσαν συγκέντρωση 60% με διαφορά 1% στα 35m.
Με διάφορα τσοκ που εναλλάσονταν στα όπλα και ίδια εμπορικά φυσίγγια η μέγιστη διαφορά ήταν 5%.

Welcome to reality = καλωσορίσατε στην πραγματικότητα.
Σε μια δοκιμη ειδες μεγιστο 5%, αρα κατι παιζει και σε αλλες συνθηκες μπορει αυτο το ποσοστο να μειωθει αλλα μπορει και να αυξηθει λιγο ακομα.
 
Εγώ την είχα παρει 1750€ και μετά από λίγα χρόνια την είχα δει να πουλιέται 1950€
Το 2003 που τη πήρα εγώ έκανε 1350 καινούργια εγώ τότε την είχα πάρει 2μηνων κουτα από ένα παιδί 950ευρω,ενδεικτικά αναφέρω η σπέσιαλ λουσο τ πατέρα μ τ 1998 έκανε 354.000 δραχμές και η Α304 η deluxe την ίδια περίοδο 260.000 δραχμές και τότε ήταν πολύ ακριβές οι μπενελι σε κάποια μοντέλα
Οι τιμές εδώ σε μαγαζί της χιου
 
Διαβάζω/ διαβάζω … και χαίρομαι που εδώ μέσα έχουμε τόσο πολύ καταρτημενα ατομα που έχουν κάνη σκόνη τους βλητικού της ρεμ/ μπρ/ μπερετα/ και άλλες μάρκες… μήπως να το ξανασκεφτούν Να αλλάξουν δουλειά ποτέ δεν εινσι αργά να δουλέψουν με καταξιωμένους!!!!!! Συναδέλφους τους για να τους μάθουν μερικά πραγματα ….. ευχαρηστο

Σιγα βρε Ηλια....Μαζεψε λιγο απο την χολη που εσταξες...και απο την ειρωνεια....
Αν δεν σου αρεσει δεν διαβαζεις....
Και βεβαια πρεπει να σου πω...Μπραβο για το κειμενο...για τα ορθογραφικα λαθη λεω που δεν εχει...εκτος
απο το ''ευχαριστο'' που ειναι δικο σου !!!
 
Σε μια δοκιμη ειδες μεγιστο 5%, αρα κατι παιζει και σε αλλες συνθηκες μπορει αυτο το ποσοστο να μειωθει αλλα μπορει και να αυξηθει λιγο ακομα.
Φίλε Γιώργο έχω και άλλα πιο σοβαρά πράγματα να κάνω από το να ασχολούμαι ΑΚΟΜΑ με το αν τα όπλα σκοτώνουν ή όχι.
 
Φίλε Γιώργο έχω και άλλα πιο σοβαρά πράγματα να κάνω από το να ασχολούμαι ΑΚΟΜΑ με το αν τα όπλα σκοτώνουν ή όχι.
Ολα σκοτωνουν, στη χειροτερη το πιανεις αναποδα και το κοπανας στο κεφαλι του αγριογουρουνου.....
 
Back
Top