Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Τι τυπου εμπλοκες ειχες?
Ο συγχρονισμός τους ,αν σου κάτσει ....είναι αλλού για αλλού....απ' το 1. να μην εξολκευει τον άδειο κάλυκα,απ' το 2.να μην πάει ο βραχιωνας πίσω για να κάνεις εξολκευση,απ' το 3.να ανεβάζει θαλάμη φυσίγγιο κ ταυτόχρονα να πετάει το τρίτο κάτω στο έδαφος απ' την αποθήκη‼️απ' το 4. να ρίχνεις κ να δουλευει σαν αδράνεια ,δλδ να ανοίγει το κλείστρο εντελώς χωρίς δική σου θέληση κατά την εκπυρσοκρότηση‼️άστο,στοιχειωμένο όπλο😆
*Έκανα ντιλιτ απ' τον σκληρό....τις υπόλοιπες 3‼️
 
Ο συγχρονισμός τους ,αν σου κάτσει ....είναι αλλού για αλλού....απ' το 1. να μην εξολκευει τον άδειο κάλυκα,απ' το 2.να μην πάει ο βραχιωνας πίσω για να κάνεις εξολκευση,απ' το 3.να ανεβάζει θαλάμη φυσίγγιο κ ταυτόχρονα να πετάει το τρίτο κάτω στο έδαφος απ' την αποθήκη‼️απ' το 4. να ρίχνεις κ να δουλευει σαν αδράνεια ,δλδ να ανοίγει το κλείστρο εντελώς χωρίς δική σου θέληση κατά την εκπυρσοκρότηση‼️άστο,στοιχειωμένο όπλο😆
*Έκανα ντιλιτ απ' τον σκληρό....τις υπόλοιπες 3‼️
Καταλαβα....!
 
Άντε να πας για ληστεία μετά😆
Ο πεθερός μου είχε ένα χράπα χρούπα cobra ... τα Χριστούγεννα το κρατούσα με το ένα χέρι για να ρίξω και γύριζα το κεφάλι από την άλλη 🤣
Με το που το έβλεπες σε έπιανε κρύος ιδρώτας.
 
Ο πεθερός μου είχε ένα χράπα χρούπα cobra ... τα Χριστούγεννα το κρατούσα με το ένα χέρι για να ρίξω και γύριζα το κεφάλι από την άλλη 🤣
Με το που το έβλεπες σε έπιανε κρύος ιδρώτας.
Εγώ έιχα τον ξάδερφο για τράπεζα δοκιμών😆 τον έβαλα να ρίξει ενα μαγκ ροτβαιλ 52 γρ. ‼️ εγώ ήμουν σε χαντάκι δέκα μέτρα μακριά😆όταν έριξε έτσι σαν κ σένα έκανε κ αυτός😆😆😆😆
 
Για αυτό είπα στον Μανώλη να την φωτογραφίσει και από τις 2 μεριές και μια από πάνω ... αλλά εκεί λογικά έχει στραβώσει η γλώσσα ,,, άλλο πρόβλημα.
Βασίλη sorry, το ξέχασα να την φωτογραφήσω, σήμερα την έστειλα στον Κύργια (μόνο την σκανδαλοθήκη), για να μου αλλάξουν την γλώσσα, όχι γιατί είναι στραβή, δεν το κάνει καλά ο Μάντσιος και συνεχίζει να μου λέει ότι έτσι πρέπει να είναι λίγο στραβή για να μην βρίσκει στον αναστολέα, αλλά γιατί επάνω στα μαστορέματα μου έκαναν δυό γρατσουνιές στο ξεκίνημα της γλώσσας. Δεν θυμάσαι τι πέρασα με τα τσοκάκια?.
 
Η μαύρη τρύπα είναι κυλινδρικός πυρος και μετακινείται εύκολα.
Νομίζω στην δική μου δεν κουνιέται ο πίρος, αλλά το σκάλωμα το κάνει λίγο πρίν καθήσει στην τρύπα του πείρου, συνεπώς αυτό που δείχνει ο Βασίλης είναι μέσα πλέον και δεν φαίνεται!.
 
Βασίλη sorry, το ξέχασα να την φωτογραφήσω, σήμερα την έστειλα στον Κύργια (μόνο την σκανδαλοθήκη), για να μου αλλάξουν την γλώσσα, όχι γιατί είναι στραβή, δεν το κάνει καλά ο Μάντσιος και συνεχίζει να μου λέει ότι έτσι πρέπει να είναι λίγο στραβή για να μην βρίσκει στον αναστολέα, αλλά γιατί επάνω στα μαστορέματα μου έκαναν δυό γρατσουνιές στο ξεκίνημα της γλώσσας. Δεν θυμάσαι τι πέρασα με τα τσοκάκια?.
Άλλο λίγο στραβή και άλλο θεόστραβη.

Ποια ακριβώς Benelli έχεις ?
Νομίζω αυτή.

1693937456096.png


 
Βασίλη sorry, το ξέχασα να την φωτογραφήσω, σήμερα την έστειλα στον Κύργια (μόνο την σκανδαλοθήκη), για να μου αλλάξουν την γλώσσα, όχι γιατί είναι στραβή, δεν το κάνει καλά ο Μάντσιος και συνεχίζει να μου λέει ότι έτσι πρέπει να είναι λίγο στραβή για να μην βρίσκει στον αναστολέα, αλλά γιατί επάνω στα μαστορέματα μου έκαναν δυό γρατσουνιές στο ξεκίνημα της γλώσσας. Δεν θυμάσαι τι πέρασα με τα τσοκάκια?.
Ισως λιγο παρακεντρη, ΟΧΙ στραβη.
 
Κοιτάξτε τώρα και την δικιά μου μετά την επιστροφή από τον Κύργια, και να σου λένε ότι έτσι πρέπει να είναι! Τι να πώ…..τι να πώ?……View attachment 78577
Παλι καλα που εχει εγγυηση, δλδ τωρα μας δουλευουν κανονικα....
Μαλλον πρεπει να στειλεις email στη benelli μαζι με τη φωτογραφια.
 
Back
Top