Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Και που είναι οι καλύτερες τιμές όταν βλέπεις όπλα μαζικής παραγωγής στα 3 χιλιάρικα σχεδόν; Επίσης θεωρώ ότι απαγορεύεται σε όπλα τέτοιας χρηματικής αξίας να υπάρχει το παραμικρό σφάλμα. Φύκια για μεταξωτές κορδέλες αγοράζουμε μου φαίνεται.
Θα ήταν ακόμα πιο ακριβά!
 
Θα ήταν ακόμα πιο ακριβά!
Όπλα της σειράς; Πληρώνεις δύο τρία χιλιάρικα για να πάρεις σωστές εφαρμογές και φινίρισμα. Αν δεν μπορούν να το παρέχουν αξιόπιστα τότε τι διαφορά έχουν τα όπλα τους από τα ταπεινά μπαικαλ;
 
Όπλα της σειράς; Πληρώνεις δύο τρία χιλιάρικα για να πάρεις σωστές εφαρμογές και φινίρισμα. Αν δεν μπορούν να το παρέχουν αξιόπιστα τότε τι διαφορά έχουν τα όπλα τους από τα ταπεινά μπαικαλ;
απ την στιγμή που δεν μου επιβάλουν να αγοράσω κάτι συγκεκριμένο δεν με απασχολεί! Αν δεν μου κάνει θα παρω κατι αλλο! Κοιταζω παντως και για ένα πλάγιο Baikal 😁
 
απ την στιγμή που δεν μου επιβάλουν να αγοράσω κάτι συγκεκριμένο δεν με απασχολεί! Αν δεν μου κάνει θα παρω κατι αλλο! Κοιταζω παντως και για ένα πλάγιο Baikal 😁
Τώρα μάλιστα! Όπλο καλό στην τιμή που πρέπει και όχι φύκια για μεταξωτές κορδέλες 😉 Εγώ από την Μ1 της προσφοράς πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένος και δεν χρειάστηκε να δώσω τόσα πολλά χρήματα για να πάρω αυτό που πρέπει. Αλλά αν πλήρωνα δύο τρία χιλιάρικα και ερχόταν όπλο με κακές εφαρμογές και φινίρισμα θα το εκλαμβανα ως κοροϊδία
 
Οι εγγυήσεις στην ΕΕ επαφίενται στην καλή διάθεση του κατασκευαστή.
Στην Αμερική (ΗΠΑ), στην εκάστοτε Πολιτεία. Πχ. η τάδε οριοθετεί εγγύηση 5 χρόνια και η δείνα 20 χρόνια, για το ΙΔΙΟ προϊόν.
Το μόνο παρηγορητικό είναι ότι δεν θεωρούν ζώα μόνο εμάς, αλλά και τους εταίρους μας.
Κάτι είναι και αυτό...
 
Όπλα της σειράς; Πληρώνεις δύο τρία χιλιάρικα για να πάρεις σωστές εφαρμογές και φινίρισμα. Αν δεν μπορούν να το παρέχουν αξιόπιστα τότε τι διαφορά έχουν τα όπλα τους από τα ταπεινά μπαικαλ;
Πως κάνεις έτσι για 2-3 χιλιάρικα...
Υπάρχουν και χειρότερα... .big smile.
https://www.newsauto.gr/news/ta-chose-sti-mercedes-o-dimitris-giannakopoulos/
.hair.
 
Δεν υπάρχει αλληλογραφία, όλα τηλεφωνικώς γίνονται!.
Φίλε μου καλημέρα η γνώμη μου είναι να στείλεις ένα email στον αντιπρόσωπο με την φωτογραφία της γλώσσας για να έχεις γραπτή την απάντηση.Αν σου απαντήσουν τις ίδιες μπαρουφες στείλε email στην benelli κατευθείαν όπως και ότι αποδείξεις έχεις ότι το όπλο πήγε για επισκευή στον αντιπρόσωπο.Ζητησε τους την αλλαγή όλης της σκανδαλοθήκης και όχι αλλαγή της γλώσσας.Εγω για τον αυλό που ρώτησα μου είπαν ότι το όπλο είναι πενταετίας και δεν μπορούν να βρουν στοιχεία.Εστειλα ένα email στην benelli με τον αριθμό κάνης και μου απάντησαν τι αυλό έχει το όπλο.Μην αφήνεις πολύτιμο χρόνο να χαθεί.γνωμη μου!
 
Εγώ από την Μ1 της προσφοράς
Για να προσθέτεις το προσφοράς,πρέπει να σου έχει περάσει στο υποσυνείδητο(με αυτά που ακούς)ότι άλλο όπλο η Μ1 και άλλο όπλο η Μ1 της προσφοράς
Θα ακούμε προσφορά και θα έχουμε υποψίες ότι για να το έχουν σε προσφορά κάτι δεν πάει καλά
 
Σήμερα πήγα μια βόλτα, πεταλωσα και ένα τρυγόνι και τώρα που έπιασα να καθαρίσω είδα αυτό. Δεν είναι σκουριά είναι αποχρωματισμός. Οπλο αγορασμενο πέρυσι το καλοκαίρι.View attachment 78723
Αγορασμένο καινούριο;
 
Για να προσθέτεις το προσφοράς,πρέπει να σου έχει περάσει στο υποσυνείδητο(με αυτά που ακούς)ότι άλλο όπλο η Μ1 και άλλο όπλο η Μ1 της προσφοράς
Θα ακούμε προσφορά και θα έχουμε υποψίες ότι για να το έχουν σε προσφορά κάτι δεν πάει καλά
Όχι δεν το βλέπω έτσι, το όπλο μου είναι κατασκευασμένο το 2003, έχει μεταλλικό υποφυλακτιρα σκανδάλης και τα παλιά τσοκ. Μια χαρά όπλο είναι και δεν το πήρα για να το χαϊδεύω, για χάδια έχω την Αμερικάνα. Αυτό το πήρα αντί για καλάσνικοφ 😂
 
Φίλε μου καλημέρα η γνώμη μου είναι να στείλεις ένα email στον αντιπρόσωπο με την φωτογραφία της γλώσσας για να έχεις γραπτή την απάντηση.Αν σου απαντήσουν τις ίδιες μπαρουφες στείλε email στην benelli κατευθείαν όπως και ότι αποδείξεις έχεις ότι το όπλο πήγε για επισκευή στον αντιπρόσωπο.Ζητησε τους την αλλαγή όλης της σκανδαλοθήκης και όχι αλλαγή της γλώσσας.Εγω για τον αυλό που ρώτησα μου είπαν ότι το όπλο είναι πενταετίας και δεν μπορούν να βρουν στοιχεία.Εστειλα ένα email στην benelli με τον αριθμό κάνης και μου απάντησαν τι αυλό έχει το όπλο.Μην αφήνεις πολύτιμο χρόνο να χαθεί.γνωμη μου!
Αυτό θα κάνω, περιμένω πρώτα να μου επιστραφεί πίσω από τον Κύργια!.
 
Back
Top