Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Το μόνο όπλο που πραγματικά κάνει δουλειά στης πόλλες ντουφεκες είναι το kick off...ολλα τα άλλα απέχουν πολύ ...
Εγώ περιμένω το falcon strike τις αμέσως επόμενες μέρες.
Οι κριτικές κ οι προδιαγραφες είναι πολύ καλές.
 
Άχρηστο...αν δε το πάρεις το πουλί με την πρώτη δεύτερη τουφεκιά ,στη τρίτη μπορεί να το λαβωσεις .. αλλά υπήρξαν και κάποιες πολύ λίγες περιπτώσεις που το ήθελα..
Απάντησες,μόνος σου.
Θα σου πρότεινα,να πάρεις ένα πλάγιο ή ποζέ, για το κυνήγι που κάνεις.
 
Άχρηστο...αν δε το πάρεις το πουλί με την πρώτη δεύτερη τουφεκιά ,στη τρίτη μπορεί να το λαβωσεις .. αλλά υπήρξαν και κάποιες πολύ λίγες περιπτώσεις που το ήθελα..
Μάνο παλικάρι μου, αν μπορείς οικονομικά, πάρτο και μην αφήνεις απωθημένα..... πάρε αυτό που γουστάρεις να κάνεις τη κα#€α σου....να πάρεις αυτό που γουστάρεις από την αρχή και μην συμβιβάζεσαι με κάτι που θα σου πούμε εμείς.....ο καθένας κρίνει από την εμπειρία του και τις προσωπικές επιλογές του.....εσύ θα το πληρώσεις εσύ θα το κρατάς......το να ακούσεις 5-10 γνώμες δεν είναι κακό αλλά μέχρι εκεί....
 
Απάντησες,μόνος σου.
Θα σου πρότεινα,να πάρεις ένα πλάγιο ή ποζέ, για το κυνήγι που κάνεις.
Έχω είδη ποζε και πολύ καλό! Απλά ήθελα να έχω και ένα τρίτο φυσεκι μέσα ,ένα 4αρι ως τρίτο για κάποιο λαγό ή καμιά φασα. Θα δω.
 
Πλάγιο.
Ρεσυ,τι να το κάνω, είμαι καλυμμένος από το Verney carron, το μόνο που σκεφτόμουν για αγορά καινούργιου ή μεταχειρισμένου όπλου ήταν το θέμα της τρίτης τουφεκιας που σου δίνει η καραμπίνα. Δε μπήκα ποτέ στο τρυπακι να σκεφτώ να πάρω πλάγιο..
 
Ρεσυ,τι να το κάνω, είμαι καλυμμένος από το Verney carron, το μόνο που σκεφτόμουν για αγορά καινούργιου ή μεταχειρισμένου όπλου ήταν το θέμα της τρίτης τουφεκιας που σου δίνει η καραμπίνα. Δε μπήκα ποτέ στο τρυπακι να σκεφτώ να πάρω πλάγιο..
Γνώμη μου,δεν χρειάζεται,στα κυνήγια που κάνεις.
 
Back
Top