Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Εμένα το Verney Carron 2750 με κοκάλινο πέλμα και με φυσίγγια ότι μου έρθει, γιατί δεν μου μελάνιασε πότε τον ωμο ;
Είναι σημαντικό που είναι το κέντρο βάρους του όπλου και άλλη ανάκρουση το αυτογεμες άλλη ένα καλοφτιαγμένο δίκανο
 
Όσοι κυνηγάτε με beneli να βάλετε ωτοασπιδες θα δείτε ότι θα νιώθετε και λιγότερο κλώτσημα μετά είναι καθαρά υποκειμενικό το θέμα αυθυποβολή θα ακούς λιγότερο από τον ήδη αυξημένο θόρυβο και θα νιώθεις συνολικά ποιο άνετα δεν θα σκέφτεσαι το μπαμ γιατί όντως η μπενελι θέλει κομφορντ
 
Όσοι κυνηγάτε με beneli να βάλετε ωτοασπιδες θα δείτε ότι θα νιώθετε και λιγότερο κλώτσημα μετά είναι καθαρά υποκειμενικό το θέμα αυθυποβολή θα ακούς λιγότερο από τον ήδη αυξημένο θόρυβο και θα νιώθεις συνολικά ποιο άνετα δεν θα σκέφτεσαι το μπαμ γιατί όντως η μπενελι θέλει κομφορντ
Ωτοασπιδες φοράω πάντα χρόνια τώρα μετά από οδηγία του κουφιατρου
 
Όσοι κυνηγάτε με beneli να βάλετε ωτοασπιδες θα δείτε ότι θα νιώθετε και λιγότερο κλώτσημα μετά είναι καθαρά υποκειμενικό το θέμα αυθυποβολή θα ακούς λιγότερο από τον ήδη αυξημένο θόρυβο και θα νιώθεις συνολικά ποιο άνετα δεν θα σκέφτεσαι το μπαμ γιατί όντως η μπενελι θέλει κομφορντ
Εγώ τις φόρεσα κι ενώ το χειμώνα τις είχα συνηθίσει, την τελευταία φορα που πήγα που δεν είχε και τίποτα τις έβγαλα γιατί είχαν ένα θορυβο γενικά, όταν τις έβγαλα σαν να ηρέμησα...
 
Κύριοι σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ.την υγεία μας να έχουμε να τα χαιρομαστε
Φίλε εύχομαι να βγάλεις γούστα με το καινούργιο τουφέκι...δε πιστεύω σε κάνα δυο χρόνια να αλλάξεις όνομα σε monobaikal ;;; .my man. Άντε ντουφεκατο να μας πεις απόψεις!!
 
Εχει κανείς anaconda medium σε benelli να μας πεί εντυπώσεις;
Στην centro το έχω και είναι φανταστικό, πολύ ωραίο τσοκ με καθαρά σκοτώματα. Δοκιμασμένο αρκετά σε φάσσα και μπασίματα τσίχλας. Στην διαμάντω πήρα το long και δεν τα βρήκαμε καθόλου, δεν μ άρεσε, μάλλον θέλει άλλες προσκοπεύσεις και ρίχνω στο γάμο του καραγκιόζη
 
Λοιπόν πετάχτηκα εχθές σύντομα να ρίξω μερικές στο πίνακα κι έμεινα ικανοποιημένος από το 3 και το 2.το 4 δεν μου άρεσε ιδιαίτερα θα πάρει τις ευκαιρίες του αλλά το βλέπω γι αλλαγή.μολις έχω χρόνο θα μπούνε και οι τουφεκιές γιατί έχει πέσει δουλειά.παντως μάγκες τ όπλο στο χέρι τρομερή αίσθηση.ειναι αερας
 
Back
Top