Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Οι επιτυχίες και οι ανακαλύψεις έρχονται από αυτούς που τολμούν ποτέ από αυτούς που βαδίζουν στη πεπατημένη
Έεε τρώνε και πολλές φόλες στην πορεία.
Όρεξη και λεφτά να έχεις να ξοδεύεις.
 
Υπάρχει και ιταλική αχρωμιωτη ας είναι με 18,4 και μεγάλο κώνο αγωνιστική σκανδάλη σε βάρος με τέτοια κυνηγάω φίλε όχι με της σειράς έχω κερασει αρκετούς ψυχοφαρμακα σε καρτερία και στο τελείωμα της μέρας όταν αδειαζαμε τα σακίδια που οι περισσότεροι δε τα άδειαζαν η διαφορά μας η μεγάλη είναι ότι όταν αστοχω γνωρίζω τι φταίει και δε μου φταίει ποτέ το κακό μάτι που με είδε το πρωί .Καλημέρα και είπαμε ο κάθε ένας ότι γουστάρει κρατά και ρίχνει απλά κάποιοι έχετε σύνδρομο το δικό μου είναι το καλύτερο και είστε κολλημένοι με κάτι εγώ δε κολάω με τίποτε.
Στο εχω ξανα πει με λαθος ανθρωπο τα εχεις βαλει ! Ουτε μπενελι ουτε μπερετα εχω !! Οσο για το αν τα τουφεκια μου ειναι τα καλητερα ; Στ' αρχιδια μου κιόλας να στο πω και ετσι εχω 7 τουφεκια ουτε ενα ουτε δυο ! Φυσιγγια φτιαχνω μονος μου στ' αρχιδια μου και αυτα αν ειναι τα καλητερα η οχι ! Και ολλα τα τουφεκια μου σκοτωνουν το ιδιο!! Γιατι μου ερχονται το ιδιο !! Οταν εσυ θα καταλαβεις οτι τα λειοκανα φτηνουν σκαγια ισως κρατησεις κανενα οπλο το φερεις στα μετρα σου και αρχησεις να σκοτωνεις σοβαρα !! Τοτε θα σταματησεις να βλεπεις και οραματα
Γιατι απο παππαριες καφενειου εχουμε χορτασει ! Ουτε την μεγαλητερη ψωλη εχετε ουτε γαματε καλητερα εσεις οι δηθεν !!
 
Υπάρχει το τέλειο όπλο; Το αψεγάδιαστο ; Αυτό που τα κάνει όλα και δεν παθαίνει τίποτα; Αυτό που σκοτώνει καλά που δεν μπλοκάρει ποτέ δεν βγάζει πρόβλημα; Αν το ξέρει κανείς ας το ονομάσει… Μέχρι τοτε ότι αρέσει και ότι βολευει τον καθένα!! Είναι απλά τα πράγματα !!!
 
Πάντως οι κάτοχοι των beneli που έχω περάσει από αυτό το στάδιο κατέχοντας και περισσότερες από πολλούς μου αρέσει που κρίνουν αλλά ντουφέκια που μπορεί να μην τα έχουν πιάσει καν στα χέρια τους .Καλό είναι να εκφέρονται απόψεις περί όπλων όχι τι ακούσαμε αλλά τι βιώσαμε σας το γράφω φιλικά Ε όντας αλλάξει πάνω των 15 όπλων και έχοντας κυνηγάει με όλων σχεδόν των εταιριών εκτός fabarm όπως έχω ξαναγράψει ,να σταματήσετε να νομίζετε ότι επειδή οντως κρατάτε το ποίο αξιόπιστο όπλο ότι είναι και το καλύτερο βλητικα .Τα ντουφέκια δε κρίνονται από την εμφάνιση και δεν είναι όπλα μάχης για να τα κρίνουμε αποκλειστικά βάση λειτουργίας κρίνονται εκ του αποτελέσματος στα τερέν και χρειάζονται χρόνο και συνθήκες εφόσον τα υποστηρίζεις σκοπευτικά για να αντιληφθείς τις ικανότητες τους.Και μην συγκρίνεται το κυνήγι σε άλλα κράτη με το κυνήγι στη χώρα μας είναι δεδομένο ότι όταν ρίχνεις 300/400 φυσίγγια τη μέρα που εννοείται ότι υπάρχει υπερπληθώρα θηραμάτων και διαλέγεις και ρίχνεις θα σε νοιάζει μόνο το πιο απλό και αξιόπιστο ,αφήστε την Αμερική στην άκρη και την Αργεντινή γιατί έτσι που κυνηγούν με ένα απλό μονόκανο να πας ικανοποιημένος θα είσαι ντουφέκια και πουλί.Κανενα πολύ εργαλείο δεν είναι κορυφή σε κάτι έτσι και το ντουφέκι αυτό προσπαθεί να πετύχει η beneli δυστυχώς όμως θέλει ακόμη αρκετά βήματα να φτάσει βλητικα ,αρκετά βήματα να φτάσει σε ανάκρουση και αρκετά βήματα να βγάλει ένα πραγματικά ζυγισμένο όπλο.
Γιάννη έχεις δει εδώ μέσα κατόχους μπενελι να κρίνουν μπερετες μπραουνιγκ κτλ μετρημεμενοι στα δάχτυλα
Ενώ γίνεται τι αντίθετο
Δηλ όσοι έχουν μπενελι και ξανά αγοράζουν μπενελι ήμαστε ανικανοποίητοι δε νομίζω
 
Υπάρχει το τέλειο όπλο; Το αψεγάδιαστο ; Αυτό που τα κάνει όλα και δεν παθαίνει τίποτα; Αυτό που σκοτώνει καλά που δεν μπλοκάρει ποτέ δεν βγάζει πρόβλημα; Αν το ξέρει κανείς ας το ονομάσει… Μέχρι τοτε ότι αρέσει και ότι βολευει τον καθένα!! Είναι απλά τα πράγματα !!!
Φίλε Ανδρέα αν υπήρχε αυτό το όπλο θα είχαν κλείσει οι οπλοβιομηχανιες.Ολα κάνουν
την δουλειά τους καλά.
Είναι αυτό που λέμε τα εργαλεία κάνουν τον μάστορα.Εν μέρη ναι αλλά και ο μάστορας πρέπει να ξέρει να τα χρησιμοποιεί
 
Υπάρχει το τέλειο όπλο; Το αψεγάδιαστο ; Αυτό που τα κάνει όλα και δεν παθαίνει τίποτα; Αυτό που σκοτώνει καλά που δεν μπλοκάρει ποτέ δεν βγάζει πρόβλημα; Αν το ξέρει κανείς ας το ονομάσει… Μέχρι τοτε ότι αρέσει και ότι βολευει τον καθένα!! Είναι απλά τα πράγματα !!!
Screenshot_2024-09-09-11-11-24-398_com.android.chrome-edit.jpg
Αυτό φίλε!! Διώχνει μέχρι και γύφτους που προσπαθούν διάρρηξη..
 
Το καθαριστικό δεν πρέπει να έχει λιπαντικες και προστατευτικες ιδιότητες;
Εγω δεν θελω να το μαθω κλεβοντας της το ajax .sarcastic.

Δεν με ενοχλει ποτε δεν μου λέει τιποτα για το κυνηγι ουτε που της εχω κανει το σπιτι συνεργειο οποταν ας αγοραζει οσο θελει και να σφουγγαριζει οσο θελει
Μονο στο φαι να μην το βαλει.big smile.
 
Υπάρχει το τέλειο όπλο; Το αψεγάδιαστο ; Αυτό που τα κάνει όλα και δεν παθαίνει τίποτα; Αυτό που σκοτώνει καλά που δεν μπλοκάρει ποτέ δεν βγάζει πρόβλημα; Αν το ξέρει κανείς ας το ονομάσει… Μέχρι τοτε ότι αρέσει και ότι βολευει τον καθένα!! Είναι απλά τα πράγματα !!!
Το τέλειο όπλο είναι η διάθεσή μας όταν πάμε κυνήγι, η καλή παρέα, να ξέρουμε ότι θα περάσουμε καλά.Αν είσαι κυνήγι και σκέφτεσαι τα προβλήματα της ζωής, ή είσαι τσακωμενος με την γυναίκα ή με κάποιον από την παρέα τότε άστο καλύτερα.Θυμαμαι μια φορά πριν καμιά 15αριά χρόνια πάμε για τσίχλες και με παίρνει τηλ η πρώην μου πριν φτάσουμε στις4 η ώρα το πρωί και μου αρχίζει μια μουρμουρα άνευ προηγουμένου, Περιττό να σας πω τι έκανα εκείνη την ημέρα, 2 πουλιά με 44 φυσίγγια με τα νεύρα στην τσίτα να σκέφτομαι τι θα γίνει όταν γυρίσω σπίτι.
 
Back
Top