Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Το τέλειο όπλο είναι η διάθεσή μας όταν πάμε κυνήγι, η καλή παρέα, να ξέρουμε ότι θα περάσουμε καλά.Αν είσαι κυνήγι και σκέφτεσαι τα προβλήματα της ζωής, ή είσαι τσακωμενος με την γυναίκα ή με κάποιον από την παρέα τότε άστο καλύτερα.Θυμαμαι μια φορά πριν καμιά 15αριά χρόνια πάμε για τσίχλες και με παίρνει τηλ η πρώην μου πριν φτάσουμε στις4 η ώρα το πρωί και μου αρχίζει μια μουρμουρα άνευ προηγουμένου, Περιττό να σας πω τι έκανα εκείνη την ημέρα, 2 πουλιά με 44 φυσίγγια με τα νεύρα στην τσίτα να σκέφτομαι τι θα γίνει όταν γυρίσω σπίτι.
Όντως, η γρινα και ο τσακωμός με την γυναίκα είναι χειρότερα από οτιδήποτε άλλο πριν ή κατά τη διάρκεια του κυνηγιού.. εγώ για την πρώην μου σταμάτησα το ψαροτούφεκο,που βουταγα 30 μέτρα βάθος.. πονεμένη ιστορία
 
Γιάννη έχεις δει εδώ μέσα κατόχους μπενελι να κρίνουν μπερετες μπραουνιγκ κτλ μετρημεμενοι στα δάχτυλα
Ενώ γίνεται τι αντίθετο
Δηλ όσοι έχουν μπενελι και ξανά αγοράζουν μπενελι ήμαστε ανικανοποίητοι δε νομίζω
Αφού είναι τα περισσότερα όπλα ρε φίλε.

Τα φιλαράκια μας τα μαστόρια θα πεινάσουν αν δεν ανακαλύψουμε φανταστικά προβλήματα για τα όπλα αυτά και να πείσουμε τους κατόχους ότι πρέπει να πάνε για "βελτιώσεις" 😂😅🤣
 
Marochi vero δείτε την ψάξτε χαρακτηριστικά και πείτε μου που υστερεί από μια πανάκριβη benelli
Θες πραγματικά να κάνεις αυτή τη σύγκριση?η μέρα με τη νύχτα είναι απ' όπου και να το δεις το θεμα
 
Τίποτα από τα δύο.
Αφού όλοι έχουν από μία τουλάχιστον.
Απλά βγάζουν την φήμη ότι δεν σκοτώνουν για να τα κονομάνε τα μαστόρια από απροβλημάτιστα όπλα.
Λέγε λέγε, εεε κάποιοι θα βρεθούν να πέσουν στην παγίδα.
Πολλοί όχι λίγοι άστο είναι πονεμένη ιστορια
 
Γιατι πηγες κατευθειαν εκει?????
Καλα ειναι κι αυτα....... Αλλα τοσες μαρκες "σκοτωτικες" υπαρχουν........
Έχουν πρόβλημα με τις υγρασίες οι άλλες.
Πρέπει να ξεκινήσουμε ιδιογόμωση.

Οι πενέλες και οι παϊκάλες είναι παντός καιρού.

Αν η περέτα δώσει δώρο μια πενέλω και όχι κυάλια για να βρίσκουμε τα κοψόφτερα με υγρασίες, θα το σκεφτούμε.
 
Υπάρχει το τέλειο όπλο; Το αψεγάδιαστο ; Αυτό που τα κάνει όλα και δεν παθαίνει τίποτα; Αυτό που σκοτώνει καλά που δεν μπλοκάρει ποτέ δεν βγάζει πρόβλημα; Αν το ξέρει κανείς ας το ονομάσει… Μέχρι τοτε ότι αρέσει και ότι βολευει τον καθένα!! Είναι απλά τα πράγματα !!!
Ναι υπάρχει.αυτο που γουστάρεις να κρατάς και σου κάνει τα κεφια τ οποίο είναι άλλο για τον καθενα
 
αλλά οι περισσότεροι κάτοχοι αναφέρουν ότι έχει φονική περιφέρεια γι αυτό σκοτώνει εύκολα και δεν έχω λόγο να το αμφισβητήσω.
Η μεγαλύτερες κοτσάνες που εκστομίζονται τελευταία έχουν να κάνουν με την διάτρηση της περιφέρειας και τα ενεργά σκαγάκια.
Κοτσάνες ολκής.
 
Back
Top