Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
@ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΝΗΓΟΣ
Αληθεια φιλε αυτο με τις τελειες
Μιλαμε ωρες ωρες πονοκεφαλιαζω να καταλαβω τι θες να πεις.
Τις περισσότερες φορές που γράφω κάνω κι άλλες 2-3 δουλειές συγχρόνως για αυτό και δεν κάθομαι να προσέξω ιδιαίτερα τι γραφή
 
Άμα σου βρω βιντεάκια με παπιά στο γιου τούμπε θα σταματήσει όλη η συζήτηση για κάνες και ποιοτικά σκοτωματα και τέτοιες άλλες φαντασιωσεις.π.χ όλοι λένε βάλτε κικς μιξ Φιξ κ.τ.λ υπάρχουν τουφεκιές στις 85 και 90 γιάρδες με ufo όπως και σε πολλά μέτρα πολλά όμως με μπενελια.αρα λοιπόν πάνω απ' όλα τα χέρια και πόσο θα ψαχτει ο καθένας να εκμεταλευτει τ όπλο του.προσωπικα η θεοποίηση κάποιας εταιρείας η κάποιου όπλου με αφήνει παντελώς αδιαφορο.επισης υπάρχει δοκιμή του Ναυπλιώτη νομίζω με τα tungsten που έχει βγάλει σε 9,5 νούμερο με το Νίκο το Μαυρομάτη που τουφεκανε στα 70 μέτρα με affinity 3 και τσοκ 3 μαμά.εγω λοιπόν ξαναρωτάω το εξης πόσοι μπορούν να πάρουν το 100% από τ όπλο τους?πρώτα λοιπόν πάμε εκεί και μετά στις κανες
Έλα ρε φιλαράκι τώρα!
Τι γιουτουμπε και λούπινα από την Μέσα Μάνη?
Ότι θέλει βάζει ο καθένας,οπότε θέλει,ότι θέλει ανεβάζει,ότι θέλει κατεβάζει!
Το όπλο μπορεί να γράφει Μερσεντέ, Τογιότα,Ντατσουν,Φίατ....
Όπως μπορεί να έχουν περάσει από πάνω του 45 μάστορες κι 60 μαθητάδες!
Το ξέρεις η το ξέρω??
Συν ότι ο Αμερικανός ρίχνει με φυσιγγΑΡΕΣ !
Συν ότι ρίχνει με φυσίγγι που είναι μισόν αιώνα+ ομοιο,χωρίς να επηρεάζεται η παραγωγή του από την πρόσβαση η μη σε πρώτες ύλες και στο κατά πόσο ΠΟΛΥ θέλει να κονομήσει ο κατασκευαστής.
Τα "χέρια"όπως και τα "μάτια"είναι προϋπόθεση!!
Θεωρούμε ότι τα κατέχουμε! :)
Το παραπάνω ψάχνουμε!:cool:
 
Έλα ρε φιλαράκι τώρα!
Τι γιουτουμπε και λούπινα από την Μέσα Μάνη?
Ότι θέλει βάζει ο καθένας,οπότε θέλει,ότι θέλει ανεβάζει,ότι θέλει κατεβάζει!
Το όπλο μπορεί να γράφει Μερσεντέ, Τογιότα,Ντατσουν,Φίατ....
Όπως μπορεί να έχουν περάσει από πάνω του 45 μάστορες κι 60 μαθητάδες!
Το ξέρεις η το ξέρω??
Συν ότι ο Αμερικανός ρίχνει με φυσιγγΑΡΕΣ !
Συν ότι ρίχνει με φυσίγγι που είναι μισόν αιώνα+ ομοιο,χωρίς να επηρεάζεται η παραγωγή του από την πρόσβαση η μη σε πρώτες ύλες και στο κατά πόσο ΠΟΛΥ θέλει να κονομήσει ο κατασκευαστής.
Τα "χέρια"όπως και τα "μάτια"είναι προϋπόθεση!!
Θεωρούμε ότι τα κατέχουμε! :)
Το παραπάνω ψάχνουμε!:cool:
Από τη θεωρεία μέχρι τη πράξη ένας αιώνας δρομος
 
Καμιά φορά το πολύ πρωτοποριακό νέο και ακριβό δεν προχωράει εξάλλου φαίνεται με την α34 με την benelli vinci ούτε αυτές τραβήξεις αλλά όπως έπρεπε ενώ είναι εξαιρετικά τουφέκια καλύτερα από πολλά αλλά
άλλο τουναρισμενο όπλο και άλλο εργοστασιακό, όπως και την αποχρωμιωση δεν την θέλει ο πολύς κόσμος και να την πληρώσει σαν βελτίωση.Ποσα να έχει πουλήσει, ποιος έδινε εγγύηση ο κατασκευαστης η ο αντιπρόσωπος;Η εταιρεία δεν υπάρχει.
 
Η αλήθεια είναι μία και οποίος θέλει την παραδέχεται υπάρχουν όπλα που σκοτώνουν... ποιο εύκολα από άλλα....εγώ πέρσι κυνήγισα σχεδόν όλοι την χρονιά με την 390 ...όπλάρα ούτε κιχ σκωτονη καλά αλλά μαξους δεν είναι..... ατέρμονη κουβέντα κάνουμε ... ο καθένας θα υποστηρίξει το όπλο που έχει κανένας δεν θα παραδεκτή ότι υπάρχουν και καλητερα
 
Η αλήθεια είναι μία και οποίος θέλει την παραδέχεται υπάρχουν όπλα που σκοτώνουν... ποιο εύκολα από άλλα....εγώ πέρσι κυνήγισα σχεδόν όλοι την χρονιά με την 390 ...όπλάρα ούτε κιχ σκωτονη καλά αλλά μαξους δεν είναι..... ατέρμονη κουβέντα κάνουμε ... ο καθένας θα υποστηρίξει το όπλο που έχει κανένας δεν θα παραδεκτή ότι υπάρχουν και καλητερα
Άσε μας ρε Λιάκουρα με την χωνα!🤪
 
Η αλήθεια είναι μία και οποίος θέλει την παραδέχεται υπάρχουν όπλα που σκοτώνουν... ποιο εύκολα από άλλα....εγώ πέρσι κυνήγισα σχεδόν όλοι την χρονιά με την 390 ...όπλάρα ούτε κιχ σκωτονη καλά αλλά μαξους δεν είναι..... ατέρμονη κουβέντα κάνουμε ... ο καθένας θα υποστηρίξει το όπλο που έχει κανένας δεν θα παραδεκτή ότι υπάρχουν και καλητερα
Εδώ πέφτεις κι εσύ στη παγίδα.καλυτερο είναι αυτό που γουστάρεις να κρατάς και να κυνηγάς.τι σημαίνει δεν είναι μαξους?τι είναι η μαξους δηλαδή?ένας άλλος μπορεί να έχει 390 και να σου πει εσένα εντάξει έχεις μαξους οκ αλλά 390 δεν είναι.εγω πολύ αμφιβάλω ότι κάποιος που ξέρει αυτό που κρατάει στα χέρια του ότι δε σκοτώνει ευκολα
 
Το πως σκοτωνει ενα οπλο με το σωστο τσοκ και φυσιγγι σε καππιον που ριχνει εκει που βλεπει σε μια κοινη αποσταση ενδιαφερει μονο μερικους
Οχι ολους και οχι πολλους
Εννοω διαφορες στα σκοτωματα
Προσωπικα πιστευω οτι υπαρχουν διαφορες!
Δεν μπορει να αποδεικτει κατ εμενα γιατι δεν μπορει να απομονωθει σε πειραμα
Μονο ο κατοχος μπορει να δει αυτο το πραγμα
Αλλα
Για εμενα
Το οπλο που κερδιζει εναν ανθρωπο
Ειναι το οπλο που τον καυλωνει να το κρατα στα χερια και δεν του βγαζει προβληματα!
Ενα τετοιο οπλο αν του δινει θηραματα , εστω και αν δεν τα κανει τρεις στροφες στον αερα απο την ορμη πριν πεσουν, για μενα ειναι το ιδανικο!
Αν το οπλο σκοτωνει γαματα αλλα δεν μου αρεσει η με βγαζει την ψυχη στα προβληματα εγω προςωπικα δεν το θελω
Πιστευω οτι ετσι ειναι ο πιο πολυς κοσμος

Οποταν γιαυτο και δεν υπαρχει κατ εμενα λογος διαφωνιας

Ο καθε ενας εχει το οπλο του για τους δικους του λογους

Ας εχει ο καθε ενας αυτο που γουσταρει
Και ας κανει σε αυτο οτι γουσταρει

Δεν εχει να δωσει λογαριασμο σε κανεναν!

Μονο οταν τυχον θελει να το πουλησει ειναι ορθο να αναφερει στον υποψηφιο αγοραστη τι εχει κανει στο οπλο
Και αυτο για να ξερει ο αγοραστης εαν τον ενδιαφερει η οχι
 
Το πως σκοτωνει ενα οπλο με το σωστο τσοκ και φυσιγγι σε καππιον που ριχνει εκει που βλεπει σε μια κοινη αποσταση ενδιαφερει μονο μερικους
Οχι ολους και οχι πολλους
Εννοω διαφορες στα σκοτωματα
Προσωπικα πιστευω οτι υπαρχουν διαφορες!
Δεν μπορει να αποδεικτει κατ εμενα γιατι δεν μπορει να απομονωθει σε πειραμα
Μονο ο κατοχος μπορει να δει αυτο το πραγμα
Αλλα
Για εμενα
Το οπλο που κερδιζει εναν ανθρωπο
Ειναι το οπλο που τον καυλωνει να το κρατα στα χερια και δεν του βγαζει προβληματα!
Ενα τετοιο οπλο αν του δινει θηραματα , εστω και αν δεν τα κανει τρεις στροφες στον αερα απο την ορμη πριν πεσουν, για μενα ειναι το ιδανικο!
Αν το οπλο σκοτωνει γαματα αλλα δεν μου αρεσει η με βγαζει την ψυχη στα προβληματα εγω προςωπικα δεν το θελω
Πιστευω οτι ετσι ειναι ο πιο πολυς κοσμος

Οποταν γιαυτο και δεν υπαρχει κατ εμενα λογος διαφωνιας

Ο καθε ενας εχει το οπλο του για τους δικους του λογους

Ας εχει ο καθε ενας αυτο που γουσταρει
Και ας κανει σε αυτο οτι γουσταρει

Δεν εχει να δωσει λογαριασμο σε κανεναν!

Μονο οταν τυχον θελει να το πουλησει ειναι ορθο να αναφερει στον υποψηφιο αγοραστη τι εχει κανει στο οπλο
Και αυτο για να ξερει ο αγοραστης εαν τον ενδιαφερει η οχι
Έτσι ακριβώς.τα πράματα είναι πολύ απλά κι όχι γόρδιος δεσμος
 
Εδώ πέφτεις κι εσύ στη παγίδα.καλυτερο είναι αυτό που γουστάρεις να κρατάς και να κυνηγάς.τι σημαίνει δεν είναι μαξους?τι είναι η μαξους δηλαδή?ένας άλλος μπορεί να έχει 390 και να σου πει εσένα εντάξει έχεις μαξους οκ αλλά 390 δεν είναι.εγω πολύ αμφιβάλω ότι κάποιος που ξέρει αυτό που κρατάει στα χέρια του ότι δε σκοτώνει ετκολα
Αν έχεις ρίξει παραααααααα πολλές χιλιάδες φυσηγγια σε τσίχλα και παπιά με όλλους τους καιρούς μπορείς εύκολα να καταλάβεις αν ένα όπλο έχει διάφορες άπο ένα άλλο....και το τερματιζω εδώ δεν υπάρχει λόγος να κάνουμε αντιπαραθέσεις. I love 😘
 
Ενα τετοιο οπλο αν του δινει θηραματα , εστω και αν δεν τα κανει τρεις στροφες στον αερα απο την ορμη πριν πεσουν, για μενα ειναι το ιδανικο!
Χρυς,εγώ δεν θέλω να κάνει στροφές ούτε να χορεύει το ζεϊμπέκικο της Ευδοκιας.
Εκείνο το μάζεμα,το χωνεμα θελω!😍🥰
 
Back
Top