Αγριόχοιρος Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγω για φασσες ήμουνα και αυτό μου βγήκε μπροστά, πρόλαβα έβαλα ένα 8 βολο και τέλος.....
.
Το ωραίο είναι ότι ο Δίας προσπαθούσε να το απορταρη....
Άψογος.... ότι πρέπει λουκούμι είναι αυτό..... καλή συνέχεια....
 
Εγω για φασσες ήμουνα και αυτό μου βγήκε μπροστά, πρόλαβα έβαλα ένα 8 βολο και τέλος.....
.
Το ωραίο είναι ότι ο Δίας προσπαθούσε να το απορταρη....

Μπραβο Χρησταρα μου !!! Και τα ταιρια του φιλε !!! .big smile.
 
Εγω για φασσες ήμουνα και αυτό μου βγήκε μπροστά, πρόλαβα έβαλα ένα 8 βολο και τέλος.....
.
Το ωραίο είναι ότι ο Δίας προσπαθούσε να το απορταρη....

Μπράβο Χρηστάρα και στα ταίρια του
 
Εγω για φασσες ήμουνα και αυτό μου βγήκε μπροστά, πρόλαβα έβαλα ένα 8 βολο και τέλος.....
.
Το ωραίο είναι ότι ο Δίας προσπαθούσε να το απορταρη....
Μπράβο Χρηστάρα ....πάντα τέτοια...
 
VideoCapture_20221103-120858.jpgVideoCapture_20221103-120915.jpg

Πρώτη βολή από την καινούρια μου stoeger P3500 super magnum.....
Βολή στα 10 μέτρα 8βολο ΑΤ ΑΠΛΟ.....
ΘΑ γίνουν περαιτέρω δοκιμές σε διάφορα φυσιγια.....να δούμε πως τα πάει.....Πολύ ζέστη κ ξηρασία παιδιά...δύσκολα για τα σκυλιά...κ για μας...να κουβαλάτε νερο για τα σκυλιά πάντα...

Στη 1 φωτο ο νόντας που τα πάει Βίτσα που λέμε....Ένα κουτάβι με πολύ μέλλον....1.5 χρόνον
 
Τι εννοείς είδα το τίτλο και το είδα για να δω πως χάνονται τα αχαστα
Εννοώ την ερώτηση του τύπου στο σκύλου (στο 9:40) που γύρισε πίσω, λες και ο σκύλος θα 'πρεπε να διορθώσει την κλαφουνιά του αφεντικού του... αναρωτιόμουν τί θα απαντούσε ο σκύλος αν μίλαγε:rolleyes:
 
ρε παιδια εχετε δικα σας σκυλια και κυνηγατε;.....ευλογη η απορια του κυνηγου...δεν επρεπε το σκυλι να κοπει απο το κυνηγι του γουρουνιου...βασικα εγω νομίζω οτι το γουρούνι χτυπήθηκε στην 1η βολη.. Έτσι μου φαίνεται... Κ αυτό που ακούω από κατω που μπήκε το σκυλί μου μοιάζει για σταμπα κ οχι για διωξη... Ίσως το σκυλί δέχθηκε επίθεση από το γουρούνι, εκοψε το κυνήγι κ βγηκε πανω με κατεύθυνση το αμαξι σα να φοβήθηκε... Αλλιώς δεν εξηγείται το γεγονός ότι δεν κυνηγηθηκε το γουρούνι με διωξη... Τεσπα.. Ενα βιντεο είναι.. Μετα μπορεί να έγιναν πολλα
 
ρε παιδια εχετε δικα σας σκυλια και κυνηγατε;.....ευλογη η απορια του κυνηγου...δεν επρεπε το σκυλι να κοπει απο το κυνηγι του γουρουνιου...βασικα εγω νομίζω οτι το γουρούνι χτυπήθηκε στην 1η βολη.. Έτσι μου φαίνεται... Κ αυτό που ακούω από κατω που μπήκε το σκυλί μου μοιάζει για σταμπα κ οχι για διωξη... Ίσως το σκυλί δέχθηκε επίθεση από το γουρούνι, εκοψε το κυνήγι κ βγηκε πανω με κατεύθυνση το αμαξι σα να φοβήθηκε... Αλλιώς δεν εξηγείται το γεγονός ότι δεν κυνηγηθηκε το γουρούνι με διωξη... Τεσπα.. Ενα βιντεο είναι.. Μετα μπορεί να έγιναν πολλα
Έτυχε σκυλί να μπει σε αίματα από γουρούνι που ντουφεκίστηκε πριν 10 λεπτά,έμπαινε μέσα 100 μέτρα γύριζε πίσω και όταν το ζορίσαν στο τέλος πήρε αλεπού….hair..sarcastic.
 
Έτυχε σκυλί να μπει σε αίματα από γουρούνι που ντουφεκίστηκε πριν 10 λεπτά,έμπαινε μέσα 100 μέτρα γύριζε πίσω και όταν το ζορίσαν στο τέλος πήρε αλεπού….hair..sarcastic.
Υπάρχουν σκυλιά που στο νεκρό θηραμα το παρατάνε κ γυρίζουν
 
Εγώ μπερδεύτηκα.Το γουρούνι πήρε σκάγια και συνέχισε.Αυτος κατέβηκε και ακούγεται το σκυλί να κλαφουναει σχεδόν στάσιμο και δεν μπαίνει μέσα να βρεί το σκυλί που λογικά έχει το γουρούνι κωλωμενο.Τεσπα.
 
Εγώ μπερδεύτηκα.Το γουρούνι πήρε σκάγια και συνέχισε.Αυτος κατέβηκε και ακούγεται το σκυλί να κλαφουναει σχεδόν στάσιμο και δεν μπαίνει μέσα να βρεί το σκυλί που λογικά έχει το γουρούνι κωλωμενο.Τεσπα.
Αυτο λεω και εγω ρε αλεξ... Πρεπει να ειναι χτυπημένο και σταμπα...η συνέχεια του βίντεο θα ελυνε τις αποριες μας
 
Υπάρχουν σκυλιά που στο νεκρό θηραμα το παρατάνε κ γυρίζουν
Το γουρούνι δεν είχε πέσει,ήταν χτυπημένο και έφυγε!Το σκυλί μπήκε στα αίματα του,μπήκε στο πυκνό 100 μέτρα γύρισε έξω και όταν το ζορίσαν το σκυλί πήρε αλεπού.,,Υπόψην πως ήταν πληρωμένο πάνω από 5 χιλιάρικα…Το φύσαγαν και δεν κρύωνε μετά…
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top