Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Τα 30 είναι πολύ συγκεντρωτικά και θέλουν ανοιχτό τσοκ, οπωσδήποτε, ιδίως στο περπατητό. Μέχρι να το καταλάβω έχασα τα κοντινά πουλιά, αλλά πήρα απίστευτα μακρινά. Είναι σαν να στενεύει 1 και κάτι άστρο την σύσφιξη του τσοκ. Μόλις έβαλα 5, 4μιση και 4 άστρα, όλα καλά σε όλες τις αποστάσεις. Φονικότατα. Τα 32 είναι απλά άψογα. Τα βρήκα επίσης, και τα δύο, ένα κλικ πιο γρήγορα σε σχέση με των προηγούμενων ετών.
Το 30αρι πιο γρήγορο και πιο συγκεντρωτικό;
Χρειάζεται δοκιμή και ταχογράφηση επειγόντως!
 
Ναι για την τιμή αν άλλαξε γνωρίζεις Χρήστο
Δεν γνωρίζω, νωρίς καλοκαίρι πήρα 24γρ και 28γρ.Τα νέα 30-32 κτλ δεν έχω πάρει αλλα ούτε έχω δοκιμάσει.Από τα παλιά καλά ήταν όλα πολύ τίμια, αλλα ξεχωριστή αδυναμία ήταν το 30άρι του!
 
Δεν γνωρίζω, νωρίς καλοκαίρι πήρα 24γρ και 28γρ.Τα νέα 30-32 κτλ δεν έχω πάρει αλλα ούτε έχω δοκιμάσει.Από τα παλιά καλά ήταν όλα πολύ τίμια, αλλα ξεχωριστή αδυναμία ήταν το 30άρι του!
Χρήστο το 30 έτσι κ έτσι
Το 32 μου άρεσε πολύ και με τα δικανα περισσότερο απο τη καραμπίνα
Για τα 28 τι λες καλά είναι
 
Χρήστο το 30 έτσι κ έτσι
Το 32 μου άρεσε πολύ και με τα δικανα περισσότερο απο τη καραμπίνα
Για τα 28 τι λες καλά είναι
Τα 28γρ τα κυνηγετικά θέλουν κρύο για να παίρνεις πουλιά ξερά! Ειδικά με πίστον σκιτ άλλο επίπεδο!
 
αλλά θέλω να το δω και με πολύ κρύο τι κάνει η AS.
Σε εμπορικο με ΑS ειχα ριξει τα mezzo 28gr 9/10 της Lambro με την SX3 σε ξεκουρνιασμα τσιχλας με βρωμοπαγο κ -3°C....ΓΑ - ΖΩ - ΝΕ....με τις ιδιες συνθηκες επανελημενα κ το mezzo 30...αλλα αυτο ηταν με D20 για την ιστορια...εκεινη τη χρονια ειχα ριξει κ 2 κουτακια Stokas Ballander (μισοταπο) 33gr No9....κι εκεινα .sex hard.
 
Καλό φιλαράκι ελέω έλλειψης θηραμάτων μου έδωσε να δοκιμάσω αυτά τα 2 φυσιγγακια. Έχει δοκιμάσει κανείς τα super kill διασποράς; Από τα nsi έριξα 3-4 με θετικές εντυπώσεις.
Τα έχω δοκιμάσει εγώ τα διασποράς, ανοίγουν γρήγορα την κατανομή, αν έχεις όπλο με σταθερά σφιχτά τσοκ Βάλτα.
 
Σήμερα έγινε νέα παραγγελια στον Ρουμελιωτη 32 γρ ν 9 Έξι κουτια και νούμερο 8 αλλά έξι και δυο 28γρ ν 9 για δοκιμή
Λοιπόν σήμερα τα Direct 32 gr ν 9 lampro
Τρία φυσίγγια 3 πλια
Το άλλο διασποράς που είχα πάρει πριν τις ίδιας εταρείας καμία σχέση
Ιδιο οπλο 1-2 σταθερό μπραουνιγκ
 
Back
Top