Baikal Team

Μια ανταλλακτική βελόνα θα πρέπει να έχουν μαζί όλοι οι καραμπινακιδες.
Ειναι το πρωτο μου που σπαει βελονα,πιο συχνα ακουω αυτο να συμβαινει σε δικαννα....για ολα ομως υπαρχει παντα η πρωτη φορα...
 
Θα τραβας το κλείστρο 2-3 εκατοστά και θα πατάς την σκανδάλη, έτσι θα πιάνει τον κόκορα ψηλά πριν πάρει όλη την φόρα.
Την διαδικασια την ξερω αλλα εδω κανεις δεν την κανει, και υπαρχουν οπλα που εχουν ριξει τον αμμο της θαλασσας σε φυσιγγια και δεν εχει συμβει αυτο...απο οτι ξερω αυτοι με τα δικαννα το κανουν αυτο κλεινουν το οπλο με τις σκανδαλες πατημενες ή καπως ετσι τελος παντων,δεν ειχα ποτε δικαννο...
 
Ρε συ Γιάννη αναλώσιμο είναι αυτό. Τυχαίνει, μην τα παίρνεις.
Κωστα μετα τα πεντε πρωτα χρονια σωστης λειτουργιας το οπλο απο κει και μετα ειναι σε μια κατασταση μονιμης βλαβης,ποτε το ενα ποτε το αλλο εχω ξενερωσει...ενταξει το εχω ξαναζησει αυτο με τουρκικα αλλα απο αυτο περιμενα κατι καλυτερο να σου πω την αληθεια και τελικα απογοητευτηκα αυτο που μπορω να πω ειναι οτι το οπλο εχει πολυ δυνατη ντουφεκια ακομη και με τα μαμα τσοκακια ημουν πολυ ευχαριστημενος ασχετως που λογω καταναλωσης πηρα και πεντε εξι αφτερ μαρκετ τσοκ και μετα εκανα και κωνο ενω δεν υπηρχε κανενας απολυτως λογος αλλα με ετρωγε η περιεργεια και δεν μπορεσα να αντισταθω....μπορει και να το γαμησ@ μπορει και οχι ο χρονος θα δειξει...αλλα οποιο και να ειναι το αποτελεσμα δεν μου καιγεται καρφι, σιδερα ειναι....
 
Βελονα Baikal mp155 καλασνικοφ και μ@λακιες...

View attachment 89476
Απλα απογοητευση...
Πταισμα Γιαννη αυτα ειναι στο προγραμμα ,απλα τωρα παραγγειλε 2 να εχεις και οπωσδηποτε να αλλαξεις και το ελατηριο
 
Back
Top